Kotary do przymierzalni sklepowych

Szukasz wysokiej jakości zasłon do przymierzalni? Oferujemy kotary sklepowe na miarę. Nasze zasłony są wykonane z tkanin zaciemniających posiadających certyfikat trudnopalności. Jesteśmy dostawcą kotar i tkanin trudnopalnych, dostarczającym produkty dla renomowanych marek odzieżowych (NDA). Nasza oferta skierowana jest do klientów biznesowych, którzy cenią sobie jakość i bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.

Kotary do przymierzalni: STYL Studio Wnętrz | Fot. B&S Home

Nasza oferta

Kotary do przymierzalni sklepowych


Specjalizujemy się w szyciu na miarę kotar do przymierzalni sklepowych. Nasza oferta obejmuje zasłony do szatni wykonane z tkanin typu dimout lub blackout, które gwarantują komfort oraz intymność podczas przymierzania ubrań. Wszystkie kolekcje tkanin dedykowane kotarom sklepowym posiadają certyfikaty trudnopalności, takie jak M1, B1, Class1 i inne.
Wybrane kolekcje tkanin są również wyposażone w certyfikaty akustyczne, dzięki czemu nasze kotary poprawiają komfort akustyczny w przestrzeni przymierzalni. W naszej ofercie znajdziesz również tkaniny, które można prać w temperaturze 60 stopni, co jest istotne w użytkowaniu. Oferowane kotary do przymierzalni sklepowych standardowo wyposażamy w metalowe przelotki lub praktyczny system mikrofleks.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zasłon do przymierzalni sklepowych. Wspólnie z nami stworzysz bezpieczne oraz harmonizujące z wystrojem sklepu kotary do przymierzalni.

Stwórz komfortową przestrzeń

Jak zamawiać zasłony do przymierzalni


Tworzenie oferty dopasowanej do Twoich potrzeb rozpoczynamy od przesłania nam zapytania ofertowego dotyczącego kotar do przymierzalni. W celu precyzyjnej odpowiedzi prosimy o podanie kluczowych informacji, takich jak:

  • Wybrana paleta kolorystyka tkaniny (możliwość korzystania z palety NCS) 
  • Szerokość użytkowa (po umarszczeniu) oraz całkowita wysokość
  • Planowana ilość sztuk
  • Preferowany sposób wykończenia góry np. przelotki metalowe, mikrofleks, tunel
  • Termin realizacji
  • Ewentualne dodatkowe informacje wpływające na ofertę

Na podstawie dostarczonych danych przedstawimy ofertę, wraz z propozycją tkaniny trudnopalnej na zasłony do przymierzalni sklepowych. Naszym priorytetem jest gwarantowanie wysokiej jakości oraz realizowanie oczekiwań Twoich Klientów. Nasze produkty spełniają standardy bezpieczeństwa oraz dodają estetyczny akcent przestrzeni sprzedażowej, podnosząc jej wartość wizerunkową.

Masz pytania lub chcesz bardziej poznać naszą ofertę dla zasłon do przymierzalni sklepowych, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.

Wypełnij formularz


Dowiedz się, ile będzie kosztować Cię wymarzony produkt, korzystając z naszego narzędzia do szybkiej wyceny online. Wypełnij formularz na naszej stronie, aby otrzymać dokładną kalkulację kosztów.

Formularz wyceny

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo
Formularz Wyceny