Muance

Krótka historia i opis marki

Muance to holenderska marka współczesnego wzornictwa, skoncentrowana na projektach cyfrowych fototapet, które są drukowane na różnorodnych materiałach. Ma długoletnie doświadczenie w kreowaniu nowoczesnych i luksusowych wzorów fototapet, cechujących się zmysłowością i starannym wykonaniem. Projektowane przez Dennisa van Zandena fototapety łączą w sobie koncepcyjne myślenie wprowadzające formy sztuki współczesnej do codziennego życia. Jego umiejętność buntowniczego projektowania graficznego sprawia, że każda fototapeta staje się unikalnym dziełem sztuki.

 

Muance – Twój świat fototapet i unikalnych ścian

Zapoznaj się z możliwości oferowanymi przez Muance w dziedzinie fototapet na wymiar. Marka proponuje wydruki na różnorodnych materiałach, idealnie dopasowanych do konkretnej koncepcji oraz charakteru wnętrza. Wszystkie fototapety Muance są przeznaczone zarówno dla rynku mieszkaniowego, jak i kontraktowego (mają klasę trudno palności Bs1d-0).

  • Matt Non-Woven – materiał o matowej, gładkiej strukturze, dodający ścianom subtelnego uroku. Doskonale komponuje się zarówno w sypialni, salonie, jak i innych wnętrzach o niewielkim natężeniu ruchu lub narażonych na mniejsze zabrudzenia.
  • Textured Vinyl – winylowy materiał z podkładem flizelinowym, charakteryzujący się delikatną strukturą przypominającą tkaninę. Dzięki tej strukturze materiał jest przyjemny w dotyku i nadaje wnętrzu ciepłego charakteru. Idealnie sprawdzi się w intensywnie użytkowanych przestrzeniach, a także w projektach z bogatą kolorystyką, gdzie kolory nabierają dodatkowej wyrazistości.
  • Textile – materiał o luksusowym charakterze, wykonany z włókna bawełnianego o subtelnej prążkowanej strukturze. Wybierając ten materiał, otrzymasz fototapetę tekstylną, charakteryzującą się wysoką odpornością na zabrudzenia. Doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych.
  • Metallic Gold, Silver, Copper – metaliczne materiały o delikatnym efekcie opalizującym w tonacji starego złota, srebra lub miedzi. Dostępne są w wybranych projektach, gdzie efekt delikatnego, metalicznego opalizowania dodatkowo podkreśla poszczególne detale. Materiały te sprawdzają się w przestrzeniach o średnim natężeniu ruchu.

 

Przekształć swoją przestrzeń za pomocą wyjątkowych projektów i najwyższej jakości materiałów Muance. Zapewniamy pełen zakres produktów, umożliwiając dostosowanie do Twojego wnętrza. Pomagamy w wyborze projektów i materiałów, oferując wsparcie i doradztwo. Tworzymy fototapety dostosowane do  indywidualnych wymiarów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu lub skontaktowania się z nami.

 

 

Pliki do pobrania

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo