Żaluzje aluminiowe Poznań

Ich prosta forma i poziome linie doskonale harmonizują z nowoczesnym wystrojem, nadając oknom lekkości i geometrycznego wzoru. Żaluzje aluminiowe łączą w sobie estetykę z funkcjonalnością, dając możliwość swobodnej regulacji poziomu światła i stopnia prywatności. Stanowią doskonałą opcję dla tych, którzy poszukują praktycznych rozwiązań o nowoczesnym designie.

Oferujemy różnorodne żaluzje aluminiowe na wymiar, w szerokiej gamie kolorów lameli i możliwości sterowania. Niezależnie od tego, czy jest to salon, łazienka, gabinet, biuro, restauracja czy sala konferencyjna, nasze żaluzje aluminiowe wprowadzą do wnętrza nowoczesną i przyjemną atmosferę.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne i merytoryczne, uwzględniając indywidualne preferencje, styl wnętrza oraz praktyczne aspekty. Zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu, gdzie odkryjesz naszą pełną ofertę żaluzji aluminiowych na wymiar.

Żaluzje aluminiowe: STYL Studio Wnętrz | Fot. B&S Home
Żaluzje aluminiowe do biura| Fot. B&S Home

Poznaj naszą ofertę

Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie


Oferujemy żaluzje poziome aluminiowe wykonane z lameli o szerokościach 25 mm i 50 mm, w szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępne są również żaluzje typu scrin. Nasze żaluzje aluminiowe są wykonywane w wersji manualnej oraz elektrycznej, w różnych opcjach sterowania. Żaluzje elektryczne można obsługiwać za pomocą włącznika, radiowo urządzeniami RTS i IO z poziomu smartfona, tabletu lub przy pomocy pilota, zapewniając dodatkowy komfort użytkowania.

Pomagamy w doborze i konfiguracji żaluzji aluminiowych na wymiar, uwzględniając preferencje, potrzeby oraz możliwości techniczne. Współpracujemy z renomowanymi producentami przesłon okiennych, co gwarantuje wysoką jakość naszych produktów. Zapraszamy do naszego salonu z żaluzjami w Poznaniu lub skontaktuj się z nami.

Praktyczne porady

Jak dobierać żaluzje aluminiowe


Wybierając żaluzje aluminiowe, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, ale także na możliwości montażowe. Istnieje kilka różnych metod montażu żaluzji aluminiowych, takich jak montaż na ramie okna, na ścianie lub przy/do suficie. Zależnie od wybranej opcji, należy wziąć pod uwagę następujące aspekty.

Montaż na ramie okna lub drzwiach: podczas montażu żaluzji aluminiowych na skrzydle okna warto skorzystać z uchwytów bezinwazyjnych i prowadzenia bocznego, szczególnie w przypadku uchylnych lub otwieranych okien i drzwi. Możliwe jest również montowanie żaluzji aluminiowych pomiędzy lub na listwach przyszybowych (inwazyjne). Jest to dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy na ramie znajduje się wywietrznik lub występują głębokie listwy przyszybowe. Pamiętaj, że sterowanie żaluzji powinno być umieszczone po przeciwnej stronie od klamki. Przy montażu żaluzji aluminiowych na ramie otwieranych okien/drzwi nie stosuje się lameli o szerokości 50 mm. Wynika to zarówno z problemów z otwieraniem skrzydła, jak i możliwością ograniczenia dostępu do klamki.

Żaluzje aluminiowe perforowane 50mm | Fot. B&S Home
Żaluzje aluminiowe perforowane - nasza realizacja biuro w Poznaniu | Fot. B&S Home

Montaż żaluzji aluminiowych do ściany lub przy suficie: w przypadku pomieszczeń o standardowej wysokości (do 3 metrów), żaluzje lepiej wyglądają, gdy są montowane przy suficie. Jeśli masz duże okna lub przeszklenia, warto rozważyć zastosowanie żaluzji aluminiowych z lamelami o szerokości 50 mm. Pamiętaj, że szerokość żaluzji aluminiowej powinna być większa po bokach od obrysu wnęki okiennej o 5-8 cm. Wysokość pakietu po podciągnięciu powinna umożliwiać swobodne otwieranie okna. Upewnij się, czy żaluzja nie będzie ograniczać otwierania się drzwi i szuflad szafek lub nie będzie kolidować z blatem, grzejnikiem, lampami itp. Miej również na uwadze, że częste podciąganie i opuszczanie żaluzji aluminiowych będzie niekomfortowe w miejscach, z których bardzo często korzystamy np. wyjścia na taras.

Żaluzje aluminiowe są również zalecane w łazienkach, ponieważ są odporne na wilgotne środowisko, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie przy jednoczesnym zachowaniu stopnia prywatności.

Jeśli masz pytania dotyczące doboru żaluzji aluminiowych do swojego wnętrza, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu lub skontaktowania się z nami. Pomagamy w doborze i konfiguracji żaluzji aluminiowych, uwzględniając preferencje, potrzeby oraz specyfikę pomieszczenia

 

Żaluzje aluminiowe na wymiar

Zapraszamy


Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu i skorzystania z profesjonalnego doradztwa. Pomagamy w doborze odpowiedniej żaluzji aluminiowej. Szukasz odpowiedniej przesłony okiennej do salonu, sypialni, gabinetu, łazienki czy też biura, restauracji i hotelu? – skontaktuj się z nami.

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo