OneWallDesign

OneWallDesign ™ – autorskie fototapety na wymiar

OneWallDesign to wyjątkowa polska marka, z której jesteśmy dumni. Marka ta jest efektem pracy osób z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji i montażu okładzin ściennych. Pasja, kreatywność i szczegółowe podejście, wsparte nowoczesną technologią, zaowocowały nową jakością w dziedzinie fototapet.

Doświadczenie techniczne zespołu, dbałość o dopracowanie każdego szczegółu oraz wybór najlepszych technologii produkcji bez kompromisów w kwestii jakości to fundamenty OneWallDesign.
Fototapety OneWallDesign to autorskie projekty architektów, grafików i ilustratorów, których talent i kreatywność stanowią serce i nieocenioną wartość naszej marki. Projekty fototapet powstają dzięki osobom z solidnym wykształceniem artystycznym, pasją i niekonwencjonalnym, ekspresyjnym spojrzeniem na rzeczywistość. W swoich pracach stosują różne techniki i podążają różnymi drogami wyrazu artystycznego, aby każde wnętrze zamienić w fantastyczną podróż do nieodkrytych zakamarków wyobraźni.

Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży i zaawansowanej wiedzy technicznej OneWallDesign  dokładnie dobiera materiały, które zapewniają prosty i doskonały montaż. W procesie produkcji fototapet wykorzystuje wyłącznie certyfikowane komponenty, co gwarantuje najwyższą jakość. OneWallDesign to gwarancja jakości w atrakcyjnej cenie

 

Nasza oferta fototapet od OneWallDesign

Wspólnie z OneWallDesign prezentujemy fototapety na wymiar dostosowane do różnego rodzaju pomieszczeń, zarówno komercyjnych, jak i prywatnych, w tym salonów, sypialni, holów i łazienek. Autorskie i niepowtarzalne projekty są dziełem utalentowanych grafików oraz ilustratorów i można je aplikować na ścianach, sufitach oraz elewacjach. Każdy projekt od OneWallDesign starannie dostosowujemy do wymiarów Twojej ściany. W naszym salonie w Poznaniu masz możliwość zapoznania się z materiałami, na których drukowane są projekty fototapet od OneWallDesign.

Nasza oferta obejmuje również fototapety do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności wykonane w systemie DigiWetSystem™. Dzięki temu systemowi, zamiast standardowych płytek, możesz ozdobić swoją łazienkę unikalnymi grafikami. Powłoka DigiWet™ jest odporna na wilgoć i bezpośrednie działanie wody, dlatego fototapety te można ją stosować nawet w kabinach prysznicowych. Sam system przystosowany do aplikacji na każdym rodzaju hydroizolacji.

Wykonujemy również fototapety w systemie DigiOutSystem™. Dzięki temu można zamieścić autorskie grafiki na zewnątrz np. na elewacjach budynków, ogrodzeniach i innych powierzchniach. DigiOut™ to wielowarstwowa powłoka hydrofobowa, idealna do wykańczania elewacji zewnętrznych. System ten cechuje się wysoką odpornością na zabrudzenia oraz promieniowanie UV. Poprawnie zastosowany, gwarantuje trwałą dekorację odporną na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i osadzanie się zabrudzeń. Dodatkowo powłoka ukrywa pęknięcia i wzmacnia powierzchnię, na której jest aplikowana. System można stosować na różnych rodzajach podłoża, takich jak beton, zaprawy tynkarskie, płyty cementowe czy zaprawy w systemach dociepleń.

Odkryj razem z nami fototapety od OneWallDesign i odmień swoje otoczenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu.

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo