OneWallDesign

OneWallDesign ™ – autorskie fototapety na wymiar

OneWallDesign to wyjątkowa polska marka, z której jesteśmy dumni. Marka ta jest efektem pracy osób z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji i montażu okładzin ściennych. Pasja, kreatywność i szczegółowe podejście, wsparte nowoczesną technologią, zaowocowały nową jakością w dziedzinie fototapet.

Doświadczenie techniczne zespołu, dbałość o dopracowanie każdego szczegółu oraz wybór najlepszych technologii produkcji bez kompromisów w kwestii jakości to fundamenty OneWallDesign.
Fototapety OneWallDesign to autorskie projekty architektów, grafików i ilustratorów, których talent i kreatywność stanowią serce i nieocenioną wartość naszej marki. Projekty fototapet powstają dzięki osobom z solidnym wykształceniem artystycznym, pasją i niekonwencjonalnym, ekspresyjnym spojrzeniem na rzeczywistość. W swoich pracach stosują różne techniki i podążają różnymi drogami wyrazu artystycznego, aby każde wnętrze zamienić w fantastyczną podróż do nieodkrytych zakamarków wyobraźni.

Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży i zaawansowanej wiedzy technicznej OneWallDesign  dokładnie dobiera materiały, które zapewniają prosty i doskonały montaż. W procesie produkcji fototapet wykorzystuje wyłącznie certyfikowane komponenty, co gwarantuje najwyższą jakość. OneWallDesign to gwarancja jakości w atrakcyjnej cenie

 

Nasza oferta fototapet od OneWallDesign

Wspólnie z OneWallDesign prezentujemy fototapety na wymiar dostosowane do różnego rodzaju pomieszczeń, zarówno komercyjnych, jak i prywatnych, w tym salonów, sypialni, holów i łazienek. Autorskie i niepowtarzalne projekty są dziełem utalentowanych grafików oraz ilustratorów i można je aplikować na ścianach, sufitach oraz elewacjach. Każdy projekt od OneWallDesign starannie dostosowujemy do wymiarów Twojej ściany. W naszym salonie w Poznaniu masz możliwość zapoznania się z materiałami, na których drukowane są projekty fototapet od OneWallDesign.

Nasza oferta obejmuje również fototapety do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności wykonane w systemie DigiWetSystem™. Dzięki temu systemowi, zamiast standardowych płytek, możesz ozdobić swoją łazienkę unikalnymi grafikami. Powłoka DigiWet™ jest odporna na wilgoć i bezpośrednie działanie wody, dlatego fototapety te można ją stosować nawet w kabinach prysznicowych. Sam system przystosowany do aplikacji na każdym rodzaju hydroizolacji.

Wykonujemy również fototapety w systemie DigiOutSystem™. Dzięki temu można zamieścić autorskie grafiki na zewnątrz np. na elewacjach budynków, ogrodzeniach i innych powierzchniach. DigiOut™ to wielowarstwowa powłoka hydrofobowa, idealna do wykańczania elewacji zewnętrznych. System ten cechuje się wysoką odpornością na zabrudzenia oraz promieniowanie UV. Poprawnie zastosowany, gwarantuje trwałą dekorację odporną na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i osadzanie się zabrudzeń. Dodatkowo powłoka ukrywa pęknięcia i wzmacnia powierzchnię, na której jest aplikowana. System można stosować na różnych rodzajach podłoża, takich jak beton, zaprawy tynkarskie, płyty cementowe czy zaprawy w systemach dociepleń.

Odkryj razem z nami fototapety od OneWallDesign i odmień swoje otoczenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu.

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo