Casadeco

Estetyka znaleziona w naturze od Casadeco

CASADECO to francuski edytor tapet, murali i koordynujących tkanin, czerpiący inspiracje z bogactwa natury. Kolekcje emanują ciepłem i elegancją, co sprawia, że stają się nieodłącznym elementem wnętrza. Wzory, które trwają w czasie, oddziałują na zmysły i kreują harmonię, przekazują historię. Tapety ścienne Casadeco to nie tylko dekoracje ścienne — to historia, tradycja i nowoczesność splecione w jedno. Marka to pasja do piękna, pragnąca inspirować i otaczać przestrzeń wyjątkowym urokiem.

 

Tapety, które tworzą i dzielą się emocjami

Tapety i murale od Casadeco to zróżnicowane kolekcje wzorów i tekstur, które uwzględniają różnorodność kolorów. Inspirowane naturą przemycają jej wzory, struktury czy detale, wnosząc do wnętrza pozytywną energię. Marka to także wzory czerpiące z historii, tradycji i nowoczesności. Doskonale odnajduje się w różnych stylach, stanowiąc przemyślane harmonijne projekty. Z pewnością tapety te tworzą i dzielą się emocjami.

 

Dystrybutor Casadeco

od wielu lat współpracujemy z Casadeco, doceniając nie tylko jej wzornictwo, ale także nieustanny rozwój i innowacje. Marka podziela naszą pasję do piękna i designu, jednocześnie oferując wysoką jakość produkty. Bogata oferta struktur daje wiele możliwości w aranżacji, pozwalając na uzyskanie ponadczasowych i subtelnych wnętrz, podczas gdy kolekcje zainspirowane historią, przenoszą nas w różne dekady lub style z nutką współczesnego spojrzenia.

Nasza misja to nie tylko sprzedaż tapet ściennych, lecz także dzielenie się naszą pasją. Wspomagamy każdego klienta w znalezieniu inspiracji, która odzwierciedli jego indywidualny styl, jednocześnie tworząc unikalne i harmonijne wnętrze. Szukasz tapet z pasją? – odwiedź nasz salon w Poznaniu lub skontaktuj się z nami.

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo