Karnisze elektryczne

Odkryj zaawansowane możliwości automatycznego sterowania zasłonami i firanami dzięki karniszom elektrycznym. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne rozwiązania, które idealnie wpisują się w inteligentne domy oraz wybrane pomieszczenia. Oferujemy różnorodne systemy karniszy elektrycznych, umożliwiające sterowanie ręczne (za pomocą włączników), zdalne (aplikacja lub pilot) lub za pomocą systemu automatyki budynkowej. Nasze karnisze elektryczne wyróżniają się płynną, cichą pracą, zapewniając niezawodne oraz bezproblemowe działanie i objęte 10-letnią gwarancją.

Szeroka gama możliwości

Systemy karniszy elektrycznych


Diabeł tkwi w szczegółach. Odpowiedni dobór systemu ma istotny wpływ na funkcjonalność i sposób sterowania. Konfigurujemy nasze systemy karniszy elektrycznych zgodnie z indywidualnymi potrzebami, dostosowując je do wymaganych wymiarów. Na etapie prac projektowych uwzględniamy aspekty techniczne oraz funkcjonalne. Wybieramy odpowiedni profil szyny dostosowany do ciężaru przesłony. Uwzględniamy także podziały pakietów zasłon/firan, umiejscowienie torów szyn i silników, szerokość wnęk, rodzaj silnika oraz typ sterowania.

W naszej ofercie znajdziesz systemy karniszy elektrycznych marki Forest, będącego liderem w swojej dziedzinie. Produkty te dedykowane są do dekoracji okiennych. Systemy Forest cechują się cichą pracą, niezawodnością (gwarancja 10 lat) oraz dużymi możliwościami konfiguracji.

W skład systemu obejmuje silnik, gniazdo silnika, szyna ze zbloczem wyposażoną odpowiednio suwakami i ramionami. Wybór silnika zależy m.in. od wymaganej mocy i preferowanego sposobu sterowania. Sam silnik można bezproblemowo zintegrować z dowolnym typem szyny, która może być dostępna w opcji montażu wpuszczanego (profil wnękowy) lub przestrzennego. Profile szyn mogą być gięte także w poziomie. Suwaki z oczkami umożliwiają zawieszenie zasłon/firan na haczykach typu ślimak lub w systemie mikroflex.

System karniszy elektrycznych marki Forest wyróżnia się płynną i cichą pracą oraz możliwością integracji z różnymi systemami automatyki budynku. Zapewnia także zintegrowane sterowanie awaryjne z automatycznym wyłączaniem w przypadku awarii zasilania, umożliwiając ręczną obsługę tkanin. Pozwala również na pełne automatyczne ustawianie krańcówek. Dostępny jest w trzech kolorach: biały, czarny i szary. Istnieje opcja zasłonięcia /owinięcia silnika tkaniną lub montażu silnika odwrotnie w przypadku wolnej przestrzeni nad sufitem podwieszanym. Dostępna jest również wersja systemu na skośne sufity z zabezpieczeniem cofania się pakietu tkaniny. Cały system objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.

Szukasz sprawdzonych rozwiązań, skontaktuj się z nami lub umów się w naszym showroomie w Poznaniu.

Prosta integracja

Karnisze elektryczne – sposoby sterowania


Nasze silniki elektryczne marki Forest oferują prostą integrację oraz umożliwiają dobranie odpowiedniego sposobu sterowania. Sterowanie może odbywać się na kilka sposobów: ręczne, zdalne (za pomocą aplikacji lub pilota) lub poprzez system automatyki budynkowej. W zależności od wybranej opcji możesz sterować zasłonami/firanami w dowolnej pozycji za pomocą przycisku, pilota, smartfona lub tabletu, mając pełną kontrolę nad ustawieniem przesłony. Same silniki dostępne są w opcji zasilania 230 V oraz także w opcji akumulatorowej. Dzięki temu mamy większe możliwości w dostosowaniu się do istniejących warunków technicznych. Wariant karnisza elektrycznego z silnikiem zasilanym akumulatorem to doskonała alternatywa dla modernizowanych pomieszczeń, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia zasilania 230 V.
Zastosowanie modułu Wi-Fi umożliwia sterowanie napędem przy użyciu urządzeń mobilnych. Uzyskujemy to poprzez aplikację Forest Connect lub za pomocą polecenia głosowego, które można zintegrować z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak z Google Home, Amazon Echo lub Apple Siri.

Jeśli masz system automatyki budynkowej, możesz bez trudu podłączyć silniki do istniejącego systemu za pomocą sterowania przekaźnikowego. Dzięki swojej modułowej budowie silniki są kompatybilne z wieloma systemami, takimi jak AMX, Z-WAVE, CRESTON, AMPIO, SMART HOMES i inne.

Karnisze elektryczne marki Forest pozwalają praktycznie na integrację z każdym systemem, dając dowolne możliwości sterowania dekoracjami okiennymi. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz naszego doradztwa, zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu.

ZOBACZ, RÓWNIEŻ:


Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo