Karnisze elektryczne

Odkryj zaawansowane możliwości automatycznego sterowania zasłonami i firanami dzięki karniszom elektrycznym. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne rozwiązania, które idealnie wpisują się w inteligentne domy oraz wybrane pomieszczenia. Oferujemy różnorodne systemy karniszy elektrycznych, umożliwiające sterowanie ręczne (za pomocą włączników), zdalne (aplikacja lub pilot) lub za pomocą systemu automatyki budynkowej. Nasze karnisze elektryczne wyróżniają się płynną, cichą pracą, zapewniając niezawodne oraz bezproblemowe działanie i objęte 10-letnią gwarancją.

Szeroka gama możliwości

Systemy karniszy elektrycznych


Diabeł tkwi w szczegółach. Odpowiedni dobór systemu ma istotny wpływ na funkcjonalność i sposób sterowania. Nasze systemy karniszy elektrycznych konfigurowane są pod indywidualne potrzeby i tworzone są na wymiar. Na etapie prac projektowych uwzględniamy aspekty związane z typem profili szynowych, ciężarem i podziałem pakietów zasłon/firan, umiejscowieniem torów szyn i silników, szerokością wnęk, rodzajem silnika oraz typem sterowania.

W naszej ofercie znajdziesz systemy karniszy elektrycznych marki Forest, będącego liderem w swojej dziedzinie. Produkty te dedykowane są do dekoracji okiennych. Produkty tej marki dedykowane są do dekoracji okiennych. Systemy Forest cechują się cichą pracą, niezawodnością (gwarancja 10 lat) oraz dużymi możliwościami konfiguracji.

W skład systemu obejmuje silnik, gniazdo silnika, szyna ze zbloczem wyposażoną odpowiednio suwakami i ramionami. Wybór silnika zależy m.in. od wymaganej mocy i preferowanego sposobu sterowania. Sam silnik można bezproblemowo zintegrować z dowolnym typem szyny, która może być dostępna w opcji montażu wpuszczanego (profil wnękowy) lub przestrzennego. Profile szyn mogą być gięte również w poziomie. Suwaki z oczkami umożliwiają zawieszenie zasłon/firan na haczykach typu ślimak lub w systemie mikroflex.

System karniszy elektrycznych marki Forest wyróżnia się płynną i cichą pracą oraz możliwością integracji z różnymi systemami automatyki budynku. Zapewnia także zintegrowane sterowanie awaryjne z automatycznym wyłączaniem w przypadku awarii zasilania, umożliwiając ręczną obsługę tkanin. Pozwala również na pełne automatyczne ustawianie krańcówek. Dostępny jest w trzech kolorach: biały, czarny i szary. Istnieje opcja zasłonięcia /owinięcia silnika tkaniną lub montażu silnika odwrotnie w przypadku wolnej przestrzeni nad sufitem podwieszanym. Dostępna jest również wersja systemu na skośne sufity z zabezpieczeniem cofania się pakietu tkaniny. Cały system objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.

Szukasz sprawdzonych rozwiązań, skontaktuj się z nami lub umów się w naszym showroomie w Poznaniu.

Prosta integracja

Sposoby sterowania karniszami elektrycznymi


Nasze silniki elektryczne marki Forest oferują prostą integrację oraz umożliwiają dobranie odpowiedniego sposobu sterowania. Sterowanie może odbywać się na kilka sposobów: ręczne, zdalne (za pomocą aplikacji lub pilota) lub poprzez system automatyki budynkowej. W zależności od wybranej opcji możesz sterować zasłonami/firanami w dowolnej pozycji za pomocą przycisku, pilota, smartfona lub tabletu, mając pełną kontrolę nad ustawieniem przesłony. Same silniki dostępne są w opcji zasilania 230 V, jak i opcji akumulatorowej, co daje większe możliwości w dostosowaniu się do istniejących warunków technicznych. Wariant karnisza elektrycznego z silnikiem zasilanym akumulatorem to doskonała alternatywa dla modernizowanych pomieszczeń, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia zasilania 230 V.
Zastosowanie modułu Wi-Fi umożliwia sterowanie napędem przy użyciu urządzeń mobilnych z wykorzystaniem aplikacji Forest Connect lub za pomocą polecenia głosowego dzięki łatwej integracji z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak z Google Home, Amazon Echo lub Apple Siri.

Jeśli masz system automatyki budynkowej, możesz bez trudu podłączyć silniki do istniejącego systemu za pomocą sterowania przekaźnikowego. Dzięki swojej modułowej budowie silniki są kompatybilne z wieloma systemami automatyki budynkowej, takimi jak AMX, Z-WAVE, CRESTON, AMPIO, SMART HOMES i inne.

Karnisze elektryczne marki Forest pozwalają praktycznie na integrację z każdym systemem, dając dowolne możliwości sterowania dekoracjami okiennymi. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz naszego doradztwa, zapraszazmy do naszego salonu w Poznaniu.

ZOBACZ, RÓWNIEŻ:


Współpraca

NASZE MARKI