Mardom Decor

Mardom Decor — producent listew dekoracyjnych i sztukaterii

Mardom Decor to polska firma, która przez ponad 20 lat stała się jednym z głównych producentów listew dekoracyjnych i sztukaterii. Zaczynając jako skromny zespół zajmujący się dekoracjami ściennymi, obecnie jest liderem branży, dostarczając swoje wyroby na rynki całego świata. Dysponując nowoczesnymi liniami produkcyjnymi oraz doświadczonym zespołem ludzi, jest w stanie dbać o jakość swoich produktów.

Asortyment firmy ewoluował w zgodzie z dynamicznie zmieniającymi się trendami architektonicznymi. Początkowo, bogato zdobione listwy w stylu barokowym zdobyły ogromne uznanie. W erze minimalistycznych trendów firma skoncentrowała się na produkcji listew dedykowanych do podświetlenia LED. Aktualnie, bogata oferta Mardom Decor pozwala na dopasowanie wyrobów do praktycznie każdego stylu wnętrza.

Listwy dekoracyjne i sztukateria od Mardom Decor to synonim jakości, co przynosi firmie uznanie w branży. Produkty wyróżniają się trwałością, odpornością na uszkodzenia i estetyką. Historia firmy to historia ciągłego rozwoju i zaangażowania w dostarczanie wyrobów. Sztukateria Mardom Decor z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i odmieni każde wnętrze.

 

Nasza oferta Mardom Decor

Sztukateria stanowi nieodzowny element dekoracji wnętrz, pasując do klasycznych i nowoczesnych przestrzeni. Niezależnie od tego, czy poszukujesz listew naściennych, przysufitowych, przypodłogowych, czy też chcesz w efektowny sposób zamaskować szyny lub wprowadzić dyskretne oświetlenie LED, sztukateria wewnętrzna jest najprostszym rozwiązaniem. Naszym celem jest dostarczenie produktów, które wyrażają estetyczne upodobania i pozwalają na stworzenie wnętrza o ponadczasowym stylu.

Jako autoryzowany dystrybutor i partner firmy Mardom Decor, oferujemy różnorodne listwy sztukateryjne, które doskonale dostosowują się do różnych części wnętrza. W naszym asortymencie znajdziesz przypodłogowe i ścienne listwy, a także sufitowe gzymsy, idealne do podświetlenia LED. Dodatkowo proponujemy maskownice do szyn oraz różnorodne dekoracyjne elementy. W ofercie dostępne są również panele dekoracyjne 3D oraz lamelki w różnych wariantach, w tym takie, które można pomalować lub te o wykończeniu drewnopodobnym. Odkryj naszą różnorodną gamę produktów, które pozwolą podkreślić charakter każdego wnętrza.

Produkty firmy to synonim wyjątkowej jakości i atrakcyjnego designu. Ponadto, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności bądź w miejscach narażonych na działanie wody. Znajdź swoje ulubione listwy dekoracyjne lub elementy sztukaterii wewnętrznej w naszej ofercie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w wyborze. Zapraszamy do kontaktu z nami lub do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu, gdzie poznasz pełną ofertę sztukaterii od Mardom Decor.

Piękno tkwi w szczegółach.

 

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo