Mardom Decor

Mardom Decor — producent listew dekoracyjnych i sztukaterii

Mardom Decor to polska firma, która przez ponad 20 lat stała się jednym z głównych producentów listew dekoracyjnych i sztukaterii. Zaczynając jako skromny zespół zajmujący się dekoracjami ściennymi, obecnie jest liderem branży, dostarczając swoje wyroby na rynki całego świata. Dysponując nowoczesnymi liniami produkcyjnymi oraz doświadczonym zespołem ludzi, jest w stanie dbać o jakość swoich produktów.

Asortyment firmy ewoluował w zgodzie z dynamicznie zmieniającymi się trendami architektonicznymi. Początkowo, bogato zdobione listwy w stylu barokowym zdobyły ogromne uznanie. W erze minimalistycznych trendów firma skoncentrowała się na produkcji listew dedykowanych do podświetlenia LED. Aktualnie, bogata oferta Mardom Decor pozwala na dopasowanie wyrobów do praktycznie każdego stylu wnętrza.

Listwy dekoracyjne i sztukateria od Mardom Decor to synonim jakości, co przynosi firmie uznanie w branży. Produkty wyróżniają się trwałością, odpornością na uszkodzenia i estetyką. Historia firmy to historia ciągłego rozwoju i zaangażowania w dostarczanie wyrobów. Sztukateria Mardom Decor z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i odmieni każde wnętrze.

 

Nasza oferta Mardom Decor

Sztukateria stanowi nieodzowny element dekoracji wnętrz, pasując do klasycznych i nowoczesnych przestrzeni. Niezależnie od tego, czy poszukujesz listew naściennych, przysufitowych, przypodłogowych, czy też chcesz w efektowny sposób zamaskować szyny lub wprowadzić dyskretne oświetlenie LED, sztukateria wewnętrzna jest najprostszym rozwiązaniem. Naszym celem jest dostarczenie produktów, które wyrażają estetyczne upodobania i pozwalają na stworzenie wnętrza o ponadczasowym stylu.

Jako autoryzowany dystrybutor i partner firmy Mardom Decor, oferujemy różnorodne listwy sztukateryjne, które doskonale dostosowują się do różnych części wnętrza. W naszym asortymencie znajdziesz przypodłogowe i ścienne listwy, a także sufitowe gzymsy, idealne do podświetlenia LED. Dodatkowo proponujemy maskownice do szyn oraz różnorodne dekoracyjne elementy. W ofercie dostępne są również panele dekoracyjne 3D oraz lamelki w różnych wariantach, w tym takie, które można pomalować lub te o wykończeniu drewnopodobnym. Odkryj naszą różnorodną gamę produktów, które pozwolą podkreślić charakter każdego wnętrza.

Produkty firmy to synonim wyjątkowej jakości i atrakcyjnego designu. Ponadto, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności bądź w miejscach narażonych na działanie wody. Znajdź swoje ulubione listwy dekoracyjne lub elementy sztukaterii wewnętrznej w naszej ofercie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w wyborze. Zapraszamy do kontaktu z nami lub do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu, gdzie poznasz pełną ofertę sztukaterii od Mardom Decor.

Piękno tkwi w szczegółach.

 

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo
Formularz Wyceny