BRU

Z pasją do tkanin — BRU

Marka BRU to uznany producent i dostawca tkanin dekoracyjnych, tapicerowanych, zasłonowych oraz tapet. Historia firmy sięga 1995 roku, kiedy bracia Gary i Jason Neimanowie ją założyli. Dzięki wytrwałemu zaangażowaniu oraz zespołowi wykwalifikowanych profesjonalistów zyskała uznanie w branży. Rocznie dostarcza dziesiątki milionów metrów tkanin i tapet na całym świecie, co dowodzi pozycji lidera w branży.

BRU to również firma mająca certyfikat ISO 9001 gwarantująca najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów jednakowo dla środowiska oraz zdrowia konsumentów. Firma jest synonimem pasji do tkanin i zobowiązania do jakości, której można zaufać.

 

Tkaniny na każdą okazję

Oferujemy różnorodne kolekcje materiałów marki BRU, które spełniają najwyższe standardy jakości. W naszej ofercie znajdziesz tkaniny zasłonowe, firankowe i przyciemniające idealne do produkcji zasłon i firan oraz innych dekoracji okiennych. Mamy również tkaniny dekoracyjne albo tkaniny obiciowe na obicia, poduszki, narzuty oraz panele ścienne. Jeśli potrzebujesz tkanin transparentnych, przyciemniających, zaciemniających, żakardowych, aksamitnych, wzorzystych czy jednolitych, szeroka oferta tkanin od BRU pozwoli zrealizować każdy projekt.

BRU to także tkaniny obiciowe dedykowane do mebli, takich jak sofy, krzesła, łóżka, otomany i wiele innych. Nasze tkaniny tapicerskie są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Dla tych, którzy oczekują jeszcze więcej, mamy kolekcje tkanin obiciowych łatwego czyszczenia, którym niestraszne są plamy. Tkaniny posiadają prestiżowy certyfikat Oeko-Tex® 100, gwarantujący klientom brak szkodliwych substancji, a dodatkowo można je poddać recyklingowi.

Wybierając tkaniny od Brutex, masz pewność, że inwestujesz w wysoką jakość, która doskonale sprawdzi się w Twoich projektach. Zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu, gdzie pomożemy Ci wybrać idealną tkaninę.

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo
Formularz Wyceny