Zasłony na wymiar w Poznaniu

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości zasłon uszytych na wymiar, to zapoznaj się z naszą ofertę. Specjalizujemy się w szyciu różnego typu zasłon, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Współpracujemy również profesjonalistami zajmującymi się projektowaniem wnętrz. Nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo projektantki, wyspecjalizowanej w aranżacji wnętrz tkaninami. Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, istnieje możliwość spotkania z naszą projektantką, która służyć będzie doradztwem, pomiarami oraz nadzorem nad kompleksową realizacją projektu — od wykonania po montaż. Ponadto wykonujemy zasłony na wymiar „na odległość”, jednocześnie zapewniając wysoką jakość.

Naszych klientów wspieramy techniczne i merytoryczne, pomagając im dobrać odpowiednie tkaniny, sposób ich marszczenia, jak ich powieszenia. Posiadamy szeroką gamę tkanin zasłonowych, gładkich i ze wzorami, zasłaniających i zaciemniających, o różnych właściwościach między innymi akustyczne, trudnopalne. Zasłony szyjemy na wymiar na taśmach typu wave, fałdkowych lub na microflex. Oferujemy również systemy zawieszenia, zarówno manualne, jak i elektryczne. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do odwiedzenia naszego showroomu Styl Studio Wnętrz w Poznaniu, gdzie można poznać pełną ofertę tkanin i dostępne możliwości.

Dekoracje okienne w nowoczesnej sypialni: STYL Studio Wnętrz | Projekt wnętrza: Pracownia Kamińska Dorota | Fot. Tomasz Hejna
Zasłony: STYL Studio Wnętrz | Projekt wnętrza: Pracownia Kamińska Dorota | Fot. Tomasz Hejna

Nasza oferta

Doskonały wybór zasłon na zamówienie


Nasza oferta obejmuje wykonywanie zasłon na wymiar. Szyjemy różnego typu przesłony między innymi zasłony dekoracyjne, zaciemniające, trudnopalne, akustyczne, czy też kotary. Zwracamy uwagę na wnętrze, tak aby stworzyć spójną całość. Pomagamy w doborze tkanin, uwzględniając aspekty związane ze stylem oraz estetyką, właściwościami materiału, funkcjonalnością, jednocześnie biorąc pod uwagę preferencje klienta i indywidualne upodobania. W naszym salonie w Poznaniu posiadamy bardzo dużą ilość wzorników, które umożliwiają wybór odpowiedniej tkaniny na zasłony. Służymy fachowym doradztwem, pomagając w wyborze odpowiednich rozwiązań do wykonania zasłony na wymiar. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, szyjąc zasłony do domu, apartamentu, salonu czy też sypialni, jak i do klientów komercyjnych takich jak restauracje, butiki, pensjonaty i hotele. Stawiamy na budowanie długoterminowych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Działamy zarówno lokalnie na terenie Poznania oraz okolic, jak i na odległość. Szyjemy zasłony na wymiar – ubierz z nami swoje wnętrze.

Szyjemy na wymiar

Zasłony - nie tylko dla ozdoby


Mogłoby się wydawać, że zasłony to tylko element dekoracyjny we wnętrzu. W praktyce przesłony te mogą pełnić kilka funkcji jednocześnie. W zależności od potrzeb może być to zachowanie prywatności, kontrola natężenia światła, poprawienie akustyki, termoizolacja, przy równoczesnym uwzględnianiu czynników dekoracyjnych. Odpowiedni dobór materiału ma istotne znaczenie podczas wykonywania zasłon na wymiar i on decyduje jakie właściwości będzie miała nasza zasłona.

Jakie zasłony szyjemy na wymiar? W naszym salonie w Poznaniu dysponujemy różnego rodzaju tkaninami między innymi na zasłony dekoracyjne, zasłaniające, zaciemniające, o właściwościach akustycznych, trudnopalnych, czy też łatwego czyszczenia, antyalergiczne. Szeroka gama materiałów pozwala nam wykonać zasłony o określonych cechach funkcjonalnych oraz estetycznych. Służymy fachowym doradztwem, pomagając w wyborze odpowiednich rozwiązań. Znając potrzeby klienta, pomagamy w doborze odpowiedniego materiału, tak aby zasłona na wymiar spełniała wszelkie kryteria funkcjonalne oraz dekoracyjne.

Zasłony: STYL Studio Wnętrz | Fot. B&S Home

Dostosowujemy się do potrzeb

Szyjemy różne typy zasłon na wymiar


Mamy wieloletnie doświadczenie w dekoracji wnętrz tkaninami, w tym szyciu zasłon na wymiar. Nasza oferta to profesjonalne doradztwo oraz jakość wykonania. Działamy zarówno w lokalnie w Poznaniu, jak i na odległość. Zależnie od indywidualnych potrzeb, preferencji, stylu wnętrza oraz oczekiwanego efektu, pomagamy w doborze tkaniny i pozostałych rozwiązań. Poza aspektem dekoracyjnym nasze materiały na zasłony mogą mieć równocześnie różne cechy między innymi dekoracyjne, termoizolacyjne, akustyczne, zaciemniające, jak i trudnopalne.

Typy zasłon dostępne w naszej ofercie:

Zasłony dekoracyjne:

to rodzaj przesłony okiennej, która ma głównie funkcję estetyczną, mając za zadanie podkreślenie i nadanie stylu, służąc jako ozdoba wnętrza. Proponowane przez nas tkaniny do tego typu zasłon mają różne faktury i struktury. Mogą być gładkie lub we wzory, lekko transparentne, albo zaciemniające. Zasłony dekoracyjne wykonujemy na wymiar. Najczęściej stosujemy je w pomieszczeniach prywatnych, takich jak salon, jadalnia, sypialnia, rzadziej w przestrzeniach publicznych.

Zasłony zaciemniające:

to rodzaj zasłon wykonany z nieprzezroczystych materiałów, które mają za zadanie ograniczyć przenikanie światła do pomieszczenia. Są dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prywatność, komfort snu lub pracy. Zasłony te mogą także mieć dodatkowe cechy termoizolacyjne, akustyczne lub właściwości trudnopalne. Szyjemy je na wymiar z tkanin typu blackout lub dimout. Najczęściej stosujemy je w sypialni, pokoju dziecka, sali konferencyjnej lub w pokoju hotelowym. Wykonujemy również zasłony zaciemniające w postaci kotar stosowanych między innymi w przymierzalniach lub w miejscach wydzielenia stref (galerie, muzea, stoiska targowe).

Zasłony akustyczne:

są szczególnie przydatne w miejscach, gdzie istnieje potrzeba redukcji hałasu, poprawy jakości dźwięku i stworzenia komfortowej akustyki wnętrza. Ich zadaniem jest pochłanianie dźwięków i tłumienie hałasu. Wykonujemy je z jednej lub kilku warstw odpowiednio dobranych do siebie tkanin. Materiały, z których są uszyte, cechują się podwyższonymi właściwościami akustycznymi. Zasłony akustyczne, to produkt specjalistyczny wykonywany na wymiar i z pewnością wymaga odpowiedniego doboru materiału, przy uwzględnieniu istniejących problemów akustycznych i potrzeb klienta. Najczęściej stosujemy je w pomieszczeniach, w których występuje problem z pogłosem, echem lub dużym natężeniem dźwięków z zewnątrz, zarówno w domach prywatnych, jak i przestrzeniach publicznych.

Zasłony trudnopalne:

to rodzaj przesłon wykonany z materiałów trudnopalnych typu FR (w tym także dotyczy to tkanin Trevira CS), które mają zdolność do opóźniania lub ograniczania rozprzestrzeniania się ognia w przypadku wystąpienia pożaru. Stosowanie zasłon trudnopalnych jest szczególnie istotne w miejscach, gdzie istnieje ryzyko pożaru lub obowiązują wysokie standardy bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Ważne jest, aby zasłony trudnopalne spełniały odpowiednie normy i przepisy dotyczące trudnopalności oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zasłony trudnopalne szyjemy na wymiar, przede wszystkim dedykowane są do miejsc zbiorowego przebywania ludzi i między innymi obiektów publicznych, hoteli, restauracji, sklepów.

Zasłony chroniące przed smogiem elektromagnetycznym:

to szczególny rodzaj zasłon, które stanowią integralną część systemu, w skład którego wchodzą również tapety. Ich głównym celem jest minimalizacja wpływu promieniowania PEM (elektromagnetycznego). Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest stworzenie pomieszczenia, które jest wolne od tzw. elektrosmogu, co szczególnie istotne może być w przypadku sypialni czy pokoju dziecka. Nasze zasłony chroniące przed smogiem elektromagnetycznym są zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie redukować wystawienie na niekorzystne działanie tego rodzaju promieniowania. To innowacyjne rozwiązanie pozwala dbać o zdrowie i komfort użytkowników.

Jeśli szukasz zasłon szytych na miarę – skontaktuj się z nami lub umów się na spotkanie w naszym salonie w Poznaniu. Szyjemy zasłony na wymiar do domów, firm i obiektów publicznych.

Szyjemy wnętrza na wymiar

Dlaczego STYL Studio Wnętrz?


Mając wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz tkaninami, patrzymy na wnętrze kompleksowo. Tkanina jest nieodzownym elementem we wnętrzu, niezależnie w jakim jest ono stylu. Stosujemy je na zasłonach, firanach, meblach, ścianach i innych elementach. To dzięki tkaninom pomieszczenie nabiera indywidualnego charakteru.

Szyjąc zasłony na wymiar, zwracamy uwagę na funkcjonalność, właściwości, kolorystykę i strukturę materiału, wystrój i przeznaczenie wnętrza, proporcje oraz sposób zawieszenia. Uwzględniając te czynniki, mamy pewność, że dana dekoracja będzie spójna z wnętrzem, jednocześnie będzie posiadać wymagane cechy użytkowe.

Zasłony i sterowanie elektrycznie: STYL Studio Wnętrz | Fot. B&S Home
Dekoracje okienne: STYL Studio Wnętrz | Projekt wnętrza: Pracownia Kamińska Dorota | Fot. Tomasz Hejna

Przy wyborze tkaniny na zasłony na wymiar nie kierujemy się chwilowymi trendami, wychodząc z założenia, że materiały te powinny być ponadczasowe i cieszyć przez wiele lat. Nasza oferta to szeroka gama tkanin na zasłony wykonane z różnego typu włókien naturalnych, sztucznych oraz wszelkiego rodzaju mieszanek, w tym także włókien pozyskanych z recyklingu. Tkaniny te dodatkowo mogą mieć właściwości zaciemniające, akustyczne, trudnopalne, termoizolacyjne, antybakteryjne, antyalergiczne czy też mogą nie przyjmować zapachów lub być odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nasza oferta obejmuje tkaniny takie jak len, bawełna, wełna, wiskoza, jedwab, szenila, welur, aksamit i wiele innych. Tkaniny te posiadają ciekawe sploty i struktury oraz wzory dając nam olbrzymie możliwości aranżacji wnętrz. Jeśli chciałbyś poznać pełną ofertę tkanin na zasłony, zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu. Szyjemy różnego typu zasłony na wymiar. Dzięki naszemu doświadczeniu i kompleksowemu podejściu zapewniamy klientom zasłony na wymiar, które nie tylko idealnie pasują do ich wnętrza, ale także spełniają wszelkie funkcjonalne wymagania, niezależnie od miejsca realizacji.

Poznaj wszystkie możliwości

Zapraszamy


Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i odkrycia wszystkich możliwości, jakie oferujemy. Bez względu na to, czy mieszkasz w Poznaniu, okolicy czy gdziekolwiek w Europie, jesteśmy w stanie wykonać zasłony na wymiar. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, biznesowych, jak i profesjonalistów zajmujących się dekoracją wnętrz. Umów się z nami w naszym salonie w Poznaniu, gdzie zobaczysz różnorodne wzorniki, które umożliwiają wybór idealnych tkanin na zasłony. Szyjemy wnętrza na wymiar…

Zasłony do biura: STYL Studio Wnętrz | Fot. B&S Home

Wypełnij formularz


Dowiedz się, ile będzie kosztować Cię wymarzony produkt, korzystając z naszego narzędzia do szybkiej wyceny online. Wypełnij formularz na naszej stronie, aby otrzymać dokładną kalkulację kosztów.

Formularz wyceny

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo
Formularz Wyceny