FR-One

Tkaniny dla profesjonalistów

FR-ONE, ceniona marka z uznaniem w świecie tkanin kontraktowych, wyróżnia się doskonałą jakością i innowacyjnym podejściem. Jest liderem branży tkanin wyposażeniowych o właściwościach opóźniających palenie (IFR), idealnych do zastosowań w sektorze kontraktowym, w tym hotelarskim. FR-ONE dostarcza rozwiązania odpowiadające na potrzeby wymagających projektów, gdzie kluczowe są certyfikowane materiały o atrakcyjnym designie.

 

FR-ONE: innowacyjne rozwiązania w tkaninach kontraktowych

Marka to niekwestionowany lider, oferujący profesjonalistom w dziedzinie tkanin kontraktowych nowoczesne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązania. Tworzone kolekcje tkanin łączą w sobie trzy kluczowe wartości: bezpieczeństwo, innowację i elegancję.

Bezpieczeństwo jest fundamentem marki. Tkaniny FR-ONE posiadają wbudowane cechy opóźniające palenie (IFR), spełniając aktualne normy światowe, w tym również europejskie w zakresie tkanin trudnopalnych. Każda kolekcja tkanin testowana w niezależnych laboratoriach otrzymuje certyfikaty potwierdzające ich trudnopalność.

Innowacyjność to odpowiedź na oczekiwania branży. Tkaniny nie tylko spełniają normy bezpieczeństwa w zakresie trudnopalności, ale także mają właściwości akustyczne. Dzięki temu poprawiamy komfort akustyczny przestrzeni, co jest równie istotne w projektach kontraktowych, takich jak hotele, restauracje czy biura.

Elegancja to cecha, którą znajdziemy w każdej kolekcji. FR-ONE to połączenie designu z funkcjonalnością, co ma kluczowe znaczenie dla każdego profesjonalisty. Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala na stworzenie unikalnych przestrzeni użyteczności publicznej, zgodnych z najnowszymi trendami.

W świecie tkanin kontraktowych FR-ONE stanowi pewny wybór dla tych, którzy oczekują estetyki, najwyższego standardu bezpieczeństwa i innowacyjności.

 

Dystrybutor FR-ONE – jakość i różnorodność dla Twoich projektów

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem FR-ONE, oferującym szeroką gamę wysokiej jakości tkanin kontraktowych. Nasza oferta dostarcza niezawodnych rozwiązań dla profesjonalistów, takich jak projektanci, wykonawcy, firmy budowlane, koordynatorzy projektów i zaopatrzeniowcy. Tkaniny kontraktowe znajdują zastosowanie w wielu branżach, obejmując sektor HORECA, biura, szkoły, budynki rządowe, przestrzenie publiczne i wiele innych. Niezależnie od charakteru Twojego projektu, zapewniamy certyfikowane tkaniny, które spełnią najwyższe oczekiwania.

Potrzebujesz tkanin trudnopalnych lub akustycznych do zasłon, kotar, obić mebli lub innych zastosowań? – skontaktuj się z nami.

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo