FR-One

Tkaniny dla profesjonalistów

FR-ONE, ceniona marka z uznaniem w świecie tkanin kontraktowych, wyróżnia się doskonałą jakością i innowacyjnym podejściem. Jest liderem branży tkanin wyposażeniowych o właściwościach opóźniających palenie (IFR), idealnych do zastosowań w sektorze kontraktowym, w tym hotelarskim. FR-ONE dostarcza rozwiązania odpowiadające na potrzeby wymagających projektów, gdzie kluczowe są certyfikowane materiały o atrakcyjnym designie.

 

FR-ONE: innowacyjne rozwiązania w tkaninach kontraktowych

Marka to niekwestionowany lider, oferujący profesjonalistom w dziedzinie tkanin kontraktowych nowoczesne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązania. Tworzone kolekcje tkanin łączą w sobie trzy kluczowe wartości: bezpieczeństwo, innowację i elegancję.

Bezpieczeństwo jest fundamentem marki. Tkaniny FR-ONE posiadają wbudowane cechy opóźniające palenie (IFR), spełniając aktualne normy światowe, w tym również europejskie w zakresie tkanin trudnopalnych. Każda kolekcja tkanin testowana w niezależnych laboratoriach otrzymuje certyfikaty potwierdzające ich trudnopalność.

Innowacyjność to odpowiedź na oczekiwania branży. Tkaniny nie tylko spełniają normy bezpieczeństwa w zakresie trudnopalności, ale także mają właściwości akustyczne. Dzięki temu poprawiamy komfort akustyczny przestrzeni, co jest równie istotne w projektach kontraktowych, takich jak hotele, restauracje czy biura.

Elegancja to cecha, którą znajdziemy w każdej kolekcji. FR-ONE to połączenie designu z funkcjonalnością, co ma kluczowe znaczenie dla każdego profesjonalisty. Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala na stworzenie unikalnych przestrzeni użyteczności publicznej, zgodnych z najnowszymi trendami.

W świecie tkanin kontraktowych FR-ONE stanowi pewny wybór dla tych, którzy oczekują estetyki, najwyższego standardu bezpieczeństwa i innowacyjności.

 

Dystrybutor FR-ONE – jakość i różnorodność dla Twoich projektów

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem FR-ONE, oferującym szeroką gamę wysokiej jakości tkanin kontraktowych. Nasza oferta dostarcza niezawodnych rozwiązań dla profesjonalistów, takich jak projektanci, wykonawcy, firmy budowlane, koordynatorzy projektów i zaopatrzeniowcy. Tkaniny kontraktowe znajdują zastosowanie w wielu branżach, obejmując sektor HORECA, biura, szkoły, budynki rządowe, przestrzenie publiczne i wiele innych. Niezależnie od charakteru Twojego projektu, zapewniamy certyfikowane tkaniny, które spełnią najwyższe oczekiwania.

Potrzebujesz tkanin trudnopalnych lub akustycznych do zasłon, kotar, obić mebli lub innych zastosowań? – skontaktuj się z nami.

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo