Dekoracje okienne — Środa Wielkopolska

Nowoczesny dom w Wielkopolsce — eleganckie dekoracje okienne

Nasz wkład w projekcie z Pracownią Dorota Kamińska skupiał się na wprowadzeniu tkanin do nowoczesnej, minimalistycznej przestrzeni. Ten nowoczesny dom w Środzie Wielkopolskiej emanuje minimalistyczną estetyką, charakteryzując się przestronnością i nowoczesnym designem, a nasze dekoracje okienne doskonale odnalazły się w tej przestrzeni.

 

Rola dekoracji okiennych w minimalistycznym wnętrzu

Nasza rola w tym projekcie skoncentrowała się na stworzeniu dekoracji okiennych, które odegrały kluczową rolę w podkreśleniu elegancji i wprowadzeniu ciepła wnętrzu. W salonie, który łączy się z kuchnią, tworząc sporą przestrzeń z dużymi oknami, tkanina odgrywa kluczową rolę w nadaniu przestrzeni przytulności.

Eleganckie zasłony szenilowe dodają wnętrzu elegancji i luksusu. Lekkie i zwiewne firany dyskretnie ocieplają przestrzeń, zapewniając użytkownikom prywatność. W sypialni, gdzie podłogę pokrywa wykładzina dywanowa, zarówno firany, jak i zasłony znakomicie wprowadzają do wnętrza intymność i przyjemny klimat.

Ten projekt jest doskonałym przykładem, jak minimalizm może współistnieć z elegancją. Zasłony i firany odegrały ważną rolę w nadaniu wnętrzu charakteru i stały się integralną częścią jego estetyki. Współpraca z Pracownią pozwoliła na stworzenie przestrzeni, która łączy nowoczesność z subtelnym luksusem, podkreślając jednocześnie piękno tkanin w domowym otoczeniu.

Dekoracje okienne: STYL Studio Wnętrz
Projekt wnętrza: Pracownia Kamińska Dorota
Fot.Tomasz Hejna

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo