Dekoracje okienne — Środa Wielkopolska

Nowoczesny dom w Wielkopolsce — eleganckie dekoracje okienne

Nasz wkład w projekcie z Pracownią Dorota Kamińska skupiał się na wprowadzeniu tkanin do nowoczesnej, minimalistycznej przestrzeni. Ten nowoczesny dom w Środzie Wielkopolskiej emanuje minimalistyczną estetyką, charakteryzując się przestronnością i nowoczesnym designem, a nasze dekoracje okienne doskonale odnalazły się w tej przestrzeni.

 

Rola dekoracji okiennych w minimalistycznym wnętrzu

Nasza rola w tym projekcie skoncentrowała się na stworzeniu dekoracji okiennych, które odegrały kluczową rolę w podkreśleniu elegancji i wprowadzeniu ciepła wnętrzu. W salonie, który łączy się z kuchnią, tworząc sporą przestrzeń z dużymi oknami, tkanina odgrywa kluczową rolę w nadaniu przestrzeni przytulności.

Eleganckie zasłony szenilowe dodają wnętrzu elegancji i luksusu. Lekkie i zwiewne firany dyskretnie ocieplają przestrzeń, zapewniając użytkownikom prywatność. W sypialni, gdzie podłogę pokrywa wykładzina dywanowa, zarówno firany, jak i zasłony znakomicie wprowadzają do wnętrza intymność i przyjemny klimat.

Ten projekt jest doskonałym przykładem, jak minimalizm może współistnieć z elegancją. Zasłony i firany odegrały ważną rolę w nadaniu wnętrzu charakteru i stały się integralną częścią jego estetyki. Współpraca z Pracownią pozwoliła na stworzenie przestrzeni, która łączy nowoczesność z subtelnym luksusem, podkreślając jednocześnie piękno tkanin w domowym otoczeniu.

Dekoracje okienne: STYL Studio Wnętrz
Projekt wnętrza: Pracownia Kamińska Dorota
Fot.Tomasz Hejna

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo