Firany i zasłony — Poznań Łacina

Eleganckie firany i zasłony w nowoczesnym apartamencie w Poznaniu

W rozświetlonym salonie, który łączy się z kuchnią, odkrywamy nowoczesną przestrzeń emanującą elegancją, a w niej nasze firany i zasłony. Jasne ściany, drewniana podłoga, fornirowe zabudowy i duża sofa obita tkaniną tworzą harmonijną całość. W tym kontekście firany w delikatnej tkaninie à la mgiełka doskonale wpisują się w aranżację, subtelnie doświetlając wnętrze, zapewniając prywatność.

Ten projekt to owoc współpracy z Pracownią Kamińska Dorota i Inwestorem, którzy wspólnie z nami stworzyli unikatową przestrzeń. Salon, z kilkoma oknami, zyskał nową głębię dzięki naszym dekoracjom okiennym. Dzięki nim pomieszczenie stało się bardziej przestronne, zachowując jednocześnie prywatność i doskonałe oświetlenie. Zasłony pełniąc funkcję zaciemnienia, były naturalnym dopełnieniem tej aranżacji. Podobne rozwiązania zastosowaliśmy również w sypialni, tworząc przyjemne, intymne wnętrze.

Dekoracje okienne zawiesiliśmy na szynach elektrycznych, co zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Można nimi sterować za pomocą pilota lub poprzez delikatne szarpnięcie — to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które doskonale współgra z charakterem apartamentu.

Tkaniny na zasłonach, firanach i meblach doskonale współgrają oraz dopełniają przestrzeń. Apartament emanuje nowoczesnością połączoną z unikatowym stylem właścicieli, a zdjęcia oddadzą jego wyjątkowy charakter.

Firany i zasłony oraz szyny elektryczne: STYL Studio Wnętrz
Projekt wnętrza: Pracownia Kamińska Dorota
Fot.Tomasz Hejna

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo