Firany i zasłony — Poznań Łacina

Eleganckie firany i zasłony w nowoczesnym apartamencie w Poznaniu

W rozświetlonym salonie, który łączy się z kuchnią, odkrywamy nowoczesną przestrzeń emanującą elegancją, a w niej nasze firany i zasłony. Jasne ściany, drewniana podłoga, fornirowe zabudowy i duża sofa obita tkaniną tworzą harmonijną całość. W tym kontekście firany w delikatnej tkaninie à la mgiełka doskonale wpisują się w aranżację, subtelnie doświetlając wnętrze, zapewniając prywatność.

Ten projekt to owoc współpracy z Pracownią Kamińska Dorota i Inwestorem, którzy wspólnie z nami stworzyli unikatową przestrzeń. Salon, z kilkoma oknami, zyskał nową głębię dzięki naszym dekoracjom okiennym. Dzięki nim pomieszczenie stało się bardziej przestronne, zachowując jednocześnie prywatność i doskonałe oświetlenie. Zasłony pełniąc funkcję zaciemnienia, były naturalnym dopełnieniem tej aranżacji. Podobne rozwiązania zastosowaliśmy również w sypialni, tworząc przyjemne, intymne wnętrze.

Dekoracje okienne zawiesiliśmy na szynach elektrycznych, co zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Można nimi sterować za pomocą pilota lub poprzez delikatne szarpnięcie — to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które doskonale współgra z charakterem apartamentu.

Tkaniny na zasłonach, firanach i meblach doskonale współgrają oraz dopełniają przestrzeń. Apartament emanuje nowoczesnością połączoną z unikatowym stylem właścicieli, a zdjęcia oddadzą jego wyjątkowy charakter.

Firany i zasłony oraz szyny elektryczne: STYL Studio Wnętrz
Projekt wnętrza: Pracownia Kamińska Dorota
Fot.Tomasz Hejna

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo