Żaluzje drewniane — Tarnowo Podgórne

Eleganckie żaluzje drewniane w projekcie WOODEN

We współpracy z pracownią Tyma Studio mieliśmy przyjemność wziąć udział w ciekawym projekcie. Nasza rola koncentrowała się na stworzeniu żaluzji drewnianych, które doskonale uzupełniły charakter tej niezwykłej przestrzeni. W sypialni, obok żaluzji, zawiesiliśmy eleganckie i proste w formie zasłony, dodając wnętrzu nieco intymności.

W ramach tego projektu drewniane żaluzje stanowiły jeden z kluczowych elementów aranżacji. Ich naturalne piękno i delikatny odcień bieli harmonizowały z pozostałymi kolorami, takimi jak lniane beże, brązy i szarości. Wszystkie elementy mebli, drzwi i podłóg powstały w niewielkiej pracowni stolarskiej, gdzie tradycyjne rzemiosło nadal ma swoje znaczenie. W połączeniu z naszymi drewnianymi żaluzjami na wymiar udało się stworzyć wnętrze w stylu skandynawsko-rustykalnym o wyjątkowej elegancji.

 

Kolekcja żaluzji — piękno w szczegółach

Naturalne piękno żaluzji i delikatny odcień bieli, doskonale współgrał z pozostałymi elementami w pomieszczeniu. Wprowadzając ręcznie szkliwione talerze od Bela Mesy i botaniczne grafiki Margo Hupert, wnętrze emanuje w pełni naturalnym pięknem.

Ten projekt stanowi doskonałą demonstrację przemyślanych wyborów, które razem tworzą wnętrze emanujące elegancją, tradycją i harmonią z naturą. A nasze żaluzje drewniane stanowią integralną część tej inspirującej opowieści.

Żaluzje drewniane oraz dekoracje okienne: STYL Studio Wnętrz
Projekt wnętrza: TYMA STUDIO
Fot.Jaga Kraupe

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo