Żaluzje drewniane — Tarnowo Podgórne

Eleganckie żaluzje drewniane w projekcie WOODEN

We współpracy z pracownią Tyma Studio mieliśmy przyjemność wziąć udział w ciekawym projekcie. Nasza rola koncentrowała się na stworzeniu żaluzji drewnianych, które doskonale uzupełniły charakter tej niezwykłej przestrzeni. W sypialni, obok żaluzji, zawiesiliśmy eleganckie i proste w formie zasłony, dodając wnętrzu nieco intymności.

W ramach tego projektu drewniane żaluzje stanowiły jeden z kluczowych elementów aranżacji. Ich naturalne piękno i delikatny odcień bieli harmonizowały z pozostałymi kolorami, takimi jak lniane beże, brązy i szarości. Wszystkie elementy mebli, drzwi i podłóg powstały w niewielkiej pracowni stolarskiej, gdzie tradycyjne rzemiosło nadal ma swoje znaczenie. W połączeniu z naszymi drewnianymi żaluzjami na wymiar udało się stworzyć wnętrze w stylu skandynawsko-rustykalnym o wyjątkowej elegancji.

 

Kolekcja żaluzji — piękno w szczegółach

Naturalne piękno żaluzji i delikatny odcień bieli, doskonale współgrał z pozostałymi elementami w pomieszczeniu. Wprowadzając ręcznie szkliwione talerze od Bela Mesy i botaniczne grafiki Margo Hupert, wnętrze emanuje w pełni naturalnym pięknem.

Ten projekt stanowi doskonałą demonstrację przemyślanych wyborów, które razem tworzą wnętrze emanujące elegancją, tradycją i harmonią z naturą. A nasze żaluzje drewniane stanowią integralną część tej inspirującej opowieści.

Żaluzje drewniane oraz dekoracje okienne: STYL Studio Wnętrz
Projekt wnętrza: TYMA STUDIO
Fot.Jaga Kraupe

Współpraca

NASZE MARKI


Texdecor logo
Sahco logo
FibreGuard logo
FR-One logo
ZR Zimmer Rohde logo
Vinylpex logo
Sandberg Wallpaper logo
Orac Decor Sztukateria logo
Mardom Decor Szukateria logo
Muance logo producent fototapet
Kvadrat logo
Jab Anstoetz Group logo
A House of Happiness logo
Spagnolo logo
One Wall Design logo producent fototapet
Halland Haag logo
Dizz Design logo
Forest logo
Dekoma logo
BRU logo
Kirby Design logo
Villa Nova logo
ROMO logo
ADO Goldkante logo
ARTE logo
Casamance logo
Gimmersta logo
BorasTapeter logo
Casadeco logo